Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.ltsu.org//handle/123456789/1738
Название: Теорія механізмів і машин : метод. рек. до вик. лаб. робіт для студ. напряму підготовки «Професійна освіта» профілів підготовки «Транспорт» та «Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства» всіх форм навчання. - 2013.
Авторы: Возний, Б. В.
Калайдо, О. В.
Ковальов, М. В.
Ключевые слова: Методичні вказівки
лабораторні роботи
Дата публикации: 13-дек-2013
Краткий осмотр (реферат): Методичні вказівки містять 8 лабораторних робіт з найбільш важливих розділів дисципліни. Кожна лабораторна робота містить загальні теоретичні відомості, порядок виконання експерименту, детальний алгоритм розрахунку величини, що знаходиться. Рекомендовано для студентів 2 і 3 курсів спеціальності «Професійна освіта» напрямку підготовки «Транспорт» та «Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства» денної та заочної форм навчання.
Описание: Возний, Б. В. Теорія механізмів і машин : метод. рекомендації до виконання лаборат. робіт для студ. напряму підготовки "Проф. освіта" профілів підготовки "Транспорт" та "Технологія виробництва і переробка продуктів с.-г." усіх форм навчання / Б. В. Возний ; О. В. Калайдо, М. В. Ковальов; М-во освіти і науки, молоді та спорту України, Держ. закл. "Луган. нац. ун-т ім. Тараса Шевченка". – Луганськ : Вид-во ЛНУ ім. Тараса Шевченка, 2013. – 90 с.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.ltsu.org//handle/123456789/1738
Располагается в коллекциях:Учебно-методические издания

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Vozniy.pdf4,8 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.